Wellness

Wellness Bystrina, oddych v Demänovskej doline začína!


Vstúpte do nášho wellness a vychutnajte si oddych nielen v parných saunách ale aj v infasaune, fínskej saune a bylinkovej saune. Rímsku parnú saunu ocenia najmä alergici, lebo vzduch nie je nasycovaný prírodným olejom. Prednosťou našej fínskej sauny je atraktívna saunová pec, ktorá automaticky zvlhčuje priestor prenášaním lávových kameňov z priestoru pece do medeného kotlíka s vodou, a tým zabezpečuje ustálenú vlhkosť priestoru. Tí, ktorí zle znášate vysokú teplotu si vychutnáte pobyt v infrasaune, ktorá je veľmi príjemná a nezaťažuje nadmerne organizmus.   

Doprajte si dokonalé prekrvenie svojho tela s hydromasážnymi tryskami a vzdušným gejzírom vo whirlpool bazéne či prekrvenie chodidiel pomocou kameňov v Kneipovom kúpeli.  

Pre saunových labužníkov máme pripravenú najkrajšiu procedúru - ochladzovací bazén. Ak dávate prednosť miernejšej forme ochladenia, určite využite ľadové vedro alebo jednu z našich spŕch – sprcha so svetelnou terapiou, masážna sprcha alebo turbo sprcha.

Pobyt vo vitálnom svete si v závere spríjemnite na teplých ležadlách alebo v našom tepidáriu. Túto procedúru zatraktívňuje efekt zrkadlenia, ktorý navodzuje atmosféru vlnenia na strope.

Počas pobytu v našom wellness si môžete objednať rôzne druhy masáží - športová masáž, relaxačná masáž, mäkké techniky, alebo si spríjemniť chvíle s našimi procedúrami – oxygenoterapia, rašelinový zábal, parafínový zábal rúk.

 

Projekt bol financovaný z prostriedkov Európskej únie